زاگرس پاتوق

حامیان تشکیل استان زاگرس با مرکزیت بروجــــرد

بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب راه امام را حقانیت و حیاتی دوباره بخشید
نویسنده : بروجردی - ساعت ۱٢:٢٥ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱۳۸٩/۳/۱٩
 
نماینده مردم بروجرد درمجلس شورای اسلامی گفت:خطبه های پیامبرگونه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در 14 خرداد شخصیت و راه امام (ره) را مجددا برای سالهای متمادی حقانیت و حیاتی دوباره بخشید.
" هادی مقدسی" روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: اگر این موضع گیری بجا و به حق مقام معظم رهبری نبود احتمال می رفت برخی در تحریف راه و خط امام (ره) به توفیقاتی دست یابند.
وی گفت: خوشبختانه هر از چند گاهی این چنین موضع گیری مدبرانه و خردمندانه و این تفاسیر الهی از خط وشخصیت امام تمام دسیسه ها و نیات پلید آنان را نقش برآب می کند.
مقدسی افزود: رهبر فرزانه انقلاب با توجه به رسالتی که دارند صلاح می بینند مواردی را در مرور زمان بیان و مسایلی را که عده ای قصد تحریف آن را دارند جلوگیری کنند .
وی گفت: ایشان با دقت شناسی خاصی که از شخصیت وجودی امام و خط و راه امام دارند آنها را تفسیر ، تبیین و به تعبیری جان تازه ای به آن بخشیده است.
وی ادامه داد: این اقدام مقام فرزانه انقلاب با این هدف است که به مرور زمان متحرفین تلاش نکنند راه و کلام و سیره امام (ره) را تحریف کنند.
وی یادآورشد: برای کسانی که ولایت امر ، راه و خط مش و رهنمودهای مقام معظم رهبری را فصل الخطاب همه قضایا می داند این موضع گیری و بیانات قابل پیش بینی بود و کاملا مشخص بود اما عده ای که در حقیقت و بنا به تعبیر امام(ره) سعی دارند اسلام و امام را تفسیر به رای کنند این بیانات و رهنمودهای رهبری قابل تحمل نبود.
وی افزود: آمریکا و برخی جیره خواران داخلی و خارجی علاقمند هستند که امام و ارزشهای انقلاب را به نفع برخی جریانات منحرف مصادره کنند و اگر نباشد این موضع گیر ی ها ممکن است آنها در تحریف راه امام (ره) به موفقیت هایی دست یابند.