زاگرس پاتوق

حامیان تشکیل استان زاگرس با مرکزیت بروجــــرد

مانور ارتقا امنیت اجتماعی در بروجرد(استان زاگرس) به پایان یافت
نویسنده : بروجردی - ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/٢/۱٩
 
با پایان یافتن مانور طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بروجرد فرمانده انتظامی این شهرستان دستاوردهای این طرح سه روزه را تشریح کرد.
سرهنگ " هوشنگ گودرزی" عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این مانور با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان نیروی انتظامی در جهت مبارزه با ناامنی و فساد در جامعه برگزار شد.
وی اظهار داشت: دراین مانور مامورن نیروی انتظامی با پدیده های ناهنجار اجتماعی از قبیل بی نظمی در شهر، سطح پارکها و تفرجگاهها و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر(افرادی بالحجه خاص و غیر بومی بروجرد) و همچنین با پدیده بد حجابی برخورد کردند.
وی اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح 796 گرم تریاک و هروئین، 237 گرم کراک، 45 گرم شیشه، 80 عدد قمه و چاقو، 12 قبضه سلاح جنگی غیر مجاز، 400 عدد فشنگ جنگی ، 13 هزار عدد سی دی مبتذل و 14 هزار مورد کالای قاچاق کشف شد.
فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: در این رابطه 15 نفر سارق و 90 نفر ازمزاحمین خیابانی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.
سرهنگ گودرزی افزود: طرح ارتقا امنیت اجتماعی در 30 نقطه شناسایی شده بروجرد اجرا شد.
وی در ادامه از تداوم این طرح در شهرستان بروجرد خبر داد و از مشارکت مردم با ارائه اخبار و اطلاعات خود به پلیس در اجرای موفق طرح امنیت اجتماعی تشکر و قدر دانی کرد.