انتقاد پذیری استاندار لرستان

استاندار لرستان که خود را الگوی پیشرفت و عدالت می داند در سخنانی توهین آمیز خطاب به منتقدان خود گفت:

برایتان تَره هم خورد نمیکنم

دهمرده این سخنان را در حالی گقت که هیج یک از منتقدانش از او تره یا ریحان و گیشنیز و جعفری نخواسته بودند.

در ماه های اخیر تمام انتقاداتی که به دهمرده شده بود ناشی از بی تدبیری و بی برنامگی همچنین عدم رعایت عدالت و بودجه دزدی های وی و دار و دسته اش از دیگر شهرهای استان فعلی لرستان به نفع مرکز استان بوده و تماماین خیانت ها را در خونسردی کامل انجام داده حال اینکه دهمرده چطور فکر کرده که منتقدانش از او سبزی می خواهند جای تعجب دارد.

به گزارش شب تاب نیوز بروجرد:

خرم آباد - خبرگزاری مهر: استاندار لرستان در واکنش به برخی انتقادات از مدیریت اجرایی استان گفت که برای این افراد حتی تره هم خرد نمی کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله دهمرده صبح پنج شنبه در همایش روز ملی صنعت، معدن و تجارت با اشاره به عملکرد مدیران و دستگاههای اجرایی لرستان اظهار داشت: در میان مدیران و دستگاههای اجرایی نمره صفر تا دلتان بخواهد داریم و البته نمره 20 هم داریم.

 

وی بیان داشت: در مجموع عملکرد دستگاههای اجرایی در لرستان مطلوب و قابل قبول است.

 

استاندار لرستان همچنین با اشاره به برخی انتقادات نسبت به عملکرد مدیریت اجرایی استان بیان داشت: هر کسی به ما فحش هم بدهد ما در مقابل تشکر می کنیم!

 

دهمرده با بیان اینکه "کتک خوری" و "فحش خوری" ما بسیار بالا رفته است ادامه داد: با این وجود من به این افراد می گویم که برای شما "تره" هم خورد نمی کنم و آنقدر تشکر می کنم تا "بمیرید"!

 

وی با بیان اینکه استان لرستان دارای یک عقب ماندگی تاریخی است عنوان کرد: باید همه دست به دست هم دهیم و کاستیهای موجود در لرستان را برطرف کنیم.

 

استاندار لرستان با بیان اینکه کاستیهای فراوانی در استان وجود دارد گفت: ما نمی گویم همه چیز بر وفق مراد است با این وجود باید با همکاری مدیران دستگاههای اجرایی استان زمینه رفع مشکلات را فراهم آوریم.

حال چند سوالی در ذهن تداعی می شود  که فرض بر اینکه مدیریت استان مطلوب بوده پس علت آنکه جلوگیری از احداث منطقه ویژه اقتصادی بروجرد چیست؟و همچنین فشار آوردن برای تغییر نقشه آزادراه اراک بروجرد خرم آباد برای به بنبست انداختن بروجرد چیست؟انتقال دانشکده داروسازی بروجرد به خرم آباد چیست؟چرا بیمارستان بروجرد شهری که با بحران درمان مواجه است در الویت ها نبود ؟چرا صنایع تکمیلی پتروشیمی را که فرزندان بروجرد با فشار وارد این شهر کردند با مصوباتتان فراری دادین و.....

/ 0 نظر / 21 بازدید