بروجردی ها باید مشکلات مرکز استان در امور علوم پزشکی را کم کنند

فرهاد داوودوندی بروجرد: 

وقتی زمین از خود بروجردی ها می باشد، خَیرین هم بروجردی هستند، پول ساخت و ساز را هم قرار است خود بروجردی ها بدهند، خودشان هم قرار است آن را بسازند،همان بهتر ............
 
 
 
الحق و والانصاف با این همه مشکلات که مرکز استان دارد و بخصوص در امور علوم پزشکی، ما بروجردی ها باید در حد توان خود باری از دوش مرکز استان برداریم.

وقتی که مرکز استان با کمبود بودجه طرف است چرا ما باید باری بر دوش مرکز استان بگذاریم؟! چرا نباید کمک کنیم که مشکلات مسوولین عزیز در استان کمتر بشود؟!

بنابر این حالا که مسوولین محترم استان وقت برای دادن مجوز داروخانه هلال احمر در بروجرد ندارند، حالا که وضعیت بیمارستانها و مراکز درمانی بروجرد بقول فرماندار محترم مان بسیار اسفبار است، حالا که دیناری از طرف مرکز استان برای تکمیل یا ساخت پرو‍ژه های درمانی بروجرد که در شان مردم این شهر باشد هزینه نمی شود، همان بهتر که ما هم کمتر برای مسوولین مرکز استان مزاحمت ایجاد کنیم.

ما که رئیس انجمن خیرین مدرسه ساز کشور  یعنی دکتر محمد رضا حافظی از خودمان است، زمین ساخت بیمارستان و درمانگاه را هم که خود مردم شهرمان داده اند، هزینه ساختش را هم که قرار است خیرین بیمارستان ساز بروجردی بدهند، پس دیگر این چه کاری است که برای افتتاح این پرو‍ژه ها مزاحم وقت مسوولین مرکز استان بشویم؟!

همان بهتر که حالا که قرار است خودمان همه شرایط را فراهم کنیم، مسوولین عزیز استان هم این اجازه را بدهند تا حداقل ما خودمان بدانیم که باید چکار کنیم؟ از آنطرف هم با دادن اختیار تام به بروجردی ها یکی از مشکلات مسوولین محترم مرکز استان هم کمتر خواهد شد. 

خلاصه کلام اینکه ما بروجردی ها آمادگی داریم خودمان برای بهبود مراکز درمانی خودمان آستین همت را بالا بزنیم، اینقدر هم بعضی از مسوولین محترم شهرمان در سطح کشور نفوذ دارند که بتوانیم بطور مستقیم مجوز داروخانه هلال احمر را بگیریم  
اینقدر هم خَیر بیمارستان ساز داریم که دیگر نخواهیم برای گرفتن دیناری مزاحم مسوولین مرکز استان بشویم.


 فقط کافیست حالا که قرار است ما خودمان مشکلات خودمان را حل و فصل کنیم، دیگران هم این اجازه را بدهند و هر وقت می شنوند که قرار است بروجردی ها خودشان مشکلات شان را در زمینه بیمارستان سازی و گرفتن مجوز داروخانه هلال احمر حل کنند، به یکباره به یادشان نیفتد که باید با نظر آنان که مسوولیت دارند،  همه مشکلات حل و فصل بشود!

به هر حال برای ثبت در تاریخ از ما گفتن بود، بروجردی ها خودشان برای ساخت و ساز بیمارستان زمین داده اند، خودشان انجمن خیرین تشکیل داده اند، خودشان پول جمع کرده اند، خودشان قرار است آن را بسازند، فقط هر چه فکر می کنیم حضور مسوولین محترم امور علوم پزشکی استان در این مابین چه نفعی برای شهرمان دارد، عقل مان به جائی نمی رسد!!!

/ 4 نظر / 28 بازدید
خرم ابادي

دوست عزيز گيريم خيرين بروجردي استين بالا زده واقدام به ساخت بيمارستان خصوصي كردند ايا تضميني وجود دارد كه ورشكسه نشوند شما كه بهتر از من مي دانيد احتمال استقبال از بيمارستان خصوصي در بروجرد خيلي كم است به هر حال از ماگفتن بود بهتر است به عقلت بيشتر فشار بياوري و واقعيتها را ببيني

میلاد

سلام بر شما راستش اولین باره به وبلگ شما سر میزنم. رو بنر شما که خبر از یک دسیسه داده اید مرا به تعجب وا داشت. همچنین بیاد سفر نیکزاد وزیر اسبف راه و شهر سازی به لرستان افتادم. خود بنده به عنوان یک خبر نگار از ایشان پرسیدم ایم آزاد را خرم آباد اراک آیا از بروجرد عبور می کند؟ که ایشان در در جمع خبرنگاهن گفتند اگر این آزاد راه اسمش خرم آباد اراک است چرا باید از بروجرد عبور کند؟ بنظر بنده هدف از ساخت این پروؤه این بود که مسیر تهران جنوب کمتر شود. ساختن این پروژه برای تهران نشینان است. بیایید برای هیچ و پوش اتحاد و برادری مان را از دست ندهیم. ما همه لر هستیم و باید به لرستان خودمان افتخار کنیم. آره من یه خرم آبادی هستم. اما دوست دارم در سایه سار یکدیگر رشد کنیم نه هم دیگر متهم کنیم. این نحوه برخورد شما باعث می شود بعضی ها از آب گل آلود ماهی بگیرند.

مطلع

عقلتان بجایی نمی رسد چون از حقیقت بی اطلاع هستید نامبردگان برای راه اندازی مجمع خیرین بروجرد بعنوان زیر مجموعه خیرین استان امدند تا بلکه کاری برای انجا انجام دهند ولی گویا نفرت غیر قابل قبول شما مانع اصلی کار است اگر خیر دارید این گوی و این میدان . حداقل نشان دهید کمتر از مردم گراش در استان فارس نیستید که با پول خودشان دانشگاه ساختند

m

دوست من ما با مردم خرم اباد کاریی نداریم ما با تنگ نظریهای ارگانهایی که در خرم اباد هستن مشگل داریم اونهایی که از ارتقاع بروجرد همیشه ترسیدن اونهایی که میدونن بروجرد شهریست که قابلیت رشد خیلی خوبی نسبت به استان خودش داره برای همین بر سر بروجرد میزنن تا رشد نکند اما نمیتونن جلوی پیشرفت بروجرد و بگیرن تمام طرحهای دولت قبلی در بروجرد جوابید اما تمام طرحها در خرم اباد در حال تمام شدن هست یک سوال اگر بودجه نیست و یا ندادن باید همه طرحهای استان بخوابه چرا فقط ما ل شهرستانها بودجه نیست وطرحها خوابیده اما مال خرم اباد هست پس اینجا داره مرکز استان حق شهرستانهاشو میخوره حق خوری از این اشکار تر وجود نداره