فتح خرمشهر، حاصل مقاومت و ایثار ملت ایران بود

نماینده مردم بروجرد (استان زاگرس)در مجلس شورای اسلامی گفت: فتح خرمشهر حاصل مقاومت، ایثار و فداکاری ملت ایران بود.
"هادی مقدسی" روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا بروجرد(استان زاگرس)، افزود: فتح خرمشهر یادآور مقاومت ها ایثار و شهادت فرزندان دلیر و پاک سرزمین ایران اسلامی است.
وی اظهار داشت: اکنون در شرایطی سالروز آزاد سازی خرمشهر، این حرکت تاریخی امام (ره) و شهدا را در پاسداری از سرزمین مقدس ایران اسلامی گرامی می داریم که همچون سال 61 ملت ایران پایبند به اهداف و آرمانهای امام و شهدا می باشند.
نائب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: ایران اسلامی اکنون به عنوان قدرت بلامنازع در عرصه علمی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در منطقه سرافراز و سربلند و رو سفید در برابر خدا بوده و همه این ها مدیون حضرت امام و رهبری فرزانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای است.
مقدسی گفت: امروز جوانان انقلاب و بازماندگان شهدا همه قله های رفیع علمی و صنعتی و اقتصادی و سیاسی را به لطف الهی طی کرده و آن چنان که آرمان امام راحل و شهدا بوده ایران اسلامی بر فراز قله های افتخار نشانده اند.
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز دوست و دشمن بر جایگاه رفیع نظام که حاصل خون شهدا و صبر و شجاعت هر ایرانی است غبطه می خورد.
وی اظهار کرد: سوم خردادماه روز آزاد سازی خرمشهر ثابت کرد که انسان هر زمان می تواند با تکیه بر خدا بر همه چیز پیروز شود و خرمشهر مصداق آن شد.
وی تصریح کرد: آزادسازی خرمشهر درس عبرتی برای همه دارندگان اندیشه های ناپاک تجاوز و هجوم شد، همانانی که دندان های تیز و چنگال های خود را بر نحیفان مظلوم و بی دفاع فرو برده تا با مکیدن خون آنان سیراب شوند. 
 
/ 0 نظر / 6 بازدید