مانور ارتقا امنیت اجتماعی در بروجرد(استان زاگرس) به پایان یافت

با پایان یافتن مانور طرح ارتقا امنیت اجتماعی در بروجرد فرمانده انتظامی این شهرستان دستاوردهای این طرح سه روزه را تشریح کرد.

سرهنگ " هوشنگ گودرزی" عصر شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: این مانور با توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان نیروی انتظامی در جهت مبارزه با ناامنی و فساد در جامعه برگزار شد.
وی اظهار داشت: دراین مانور مامورن نیروی انتظامی با پدیده های ناهنجار اجتماعی از قبیل بی نظمی در شهر، سطح پارکها و تفرجگاهها و تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر(افرادی بالحجه خاص و غیر بومی بروجرد) و همچنین با پدیده بد حجابی برخورد کردند.
وی اضافه کرد: در راستای اجرای این طرح 796 گرم تریاک و هروئین، 237 گرم کراک، 45 گرم شیشه، 80 عدد قمه و چاقو، 12 قبضه سلاح جنگی غیر مجاز، 400 عدد فشنگ جنگی ، 13 هزار عدد سی دی مبتذل و 14 هزار مورد کالای قاچاق کشف شد.
فرمانده نیروی انتظامی بروجرد گفت: در این رابطه 15 نفر سارق و 90 نفر ازمزاحمین خیابانی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.
سرهنگ گودرزی افزود: طرح ارتقا امنیت اجتماعی در 30 نقطه شناسایی شده بروجرد اجرا شد.
وی در ادامه از تداوم این طرح در شهرستان بروجرد خبر داد و از مشارکت مردم با ارائه اخبار و اطلاعات خود به پلیس در اجرای موفق طرح امنیت اجتماعی تشکر و قدر دانی کرد.
/ 0 نظر / 7 بازدید