فرزند شهردار خرمآباد و شهرداری بروجرد

روزهای بروجرد: با شروع به کار شورای شهر جدید بروجرد یکی از موضوعاتی که توسط برخی از اعضای جدید مطرح شد مشغول به کار شدن فرزند شهردار خرمآباد در مجموعه شهرداری بروجرد است.

جدای از حساسیت های انکار ناپذیر موجود میان دو شهر این پرسش در اذهان شهروندان بروجردی بوجود آمده است که ایشان چه مزیت علمی و تجربی دارند که در شهرداری بروجرد مشغول بکار شده‌اند و در کدام آزمون استخدامی ضابطه‌مند شرکت کرده‌اند و یا چرا از ظرفیت های نامبرده در همان شهرداری خرم آباد استفاده نمی شود این در حالی است که شهرداری بروجرد بویژه در بخش اداری با تراکم نیرو مواجه است.

خبرنگار ما علت را از یکی از اعضای شورای شهر بروجرد پرسید، وی که از موافقان ادامه مسئولیت شهردار پیشین نیز هست ضمن ابراز بی اطلاعی از این که در زمان کدام شهردار، فرزند شهردار خرم آباد استخدام شده است به طور تلویحی در مورد شکایت شهردار پیشبن در صورت نسبت دادن این استخدام به وی مطالبی را عنوان کرد.

روزهای بروجرد نمی تواند به صراحت در این مورد - که در زمان کدام شهردار این کار انجام شده است – اظهار نظر کند اما از اعضای شورای شهر بروجرد این انتظار وجود دارد که در این مورد شفاف سازی نمایند شاید این اقدام آغازی باشد بر پایان پدیده‌ای که در این سالهای اخیر با آن روبرو بودیم و آن چیزی نیست جز «استخدام‌های بدون ضابطه».
فرزند شهردار خرم آباد و شهرداری بروجرد
/ 3 نظر / 17 بازدید
ف ق

ایا شما میگید بروجردیها لرن یا نه؟زود جواب بده

ياور

نگران نباش دو تا از فرزندان شهردار سابق نوراباد هم در شهرداري خرم اباد استخدام شده اند . تازه كارمندان برخي ادارات خرم اباد كه ماشا... اكثرا بروجردي هستند

milad

وروگردیم د جو پریم قورباقه دیم نترسیم !!!!![اوغ][اوغ][خنده]