رونوشتی بر افاضات جدید استاندار لرستان

دهمرده استاندارد لرستان جدیدا می خواهد چهره ای خدمت گذار را از خود نشان دهد و در سخنانی مدعی شده که فردیست بدنبال اجرای عدالت، بر خود لازم دانستیم رونوشتی بر سخنان گوهر بار این مرد خدمت برای شما خوانندگان و همشهریان عزیز داشته باشیم.

دکتر ˈحبیب الله دهمردهˈ روز چهارشنبه در شورای هماهنگی روابط عمومی های استان لرستان، افزود: ایجاد ناامیدی در جامعه و مایوس کردن مردم، سمی مهلک در مسیر تداوم روند موفقیت و رشد و اعتلای ایران اسلامی است.

زاگرس پاتوق: جناب آقای دهمرده شما چطور دم از ایجاد امید می زنید در حالی که خودتان و مجموعه تان در لرستان با دزدیدن پروژه های سایر شهرها(برای مثال دانشکده دارو سازی بروجرد) باعث شدید مردم شهرهای لرستان رنگ و بویی از خدمات دولت عدالت محور به خود نبینند؟ شما نمی توانید و یا شاید نخواهید که مردم شهرهایی همچون بروجرد به خدمات دولت خوشبین باشند و این امر با دستکاری و تقسیم نا عادلانه بودجه توسط استانداری لرستان کاملا روشن و واضح است، لطفا پاسخگو باشید چرا دانشکده دارو سازی باید از بروجرد دزدیده شود؟

وی اظهار داشت: تلاش برای فراهم کردن فضای آرام و بدون حاشیه و تاکید بر قانونمداری، سیاست محوری و اصولی دولت و نظام است چراکه در فضای ملتهب و متشنج، امکان کار و تلاش و خدمت در مسیر سازندگی کشور از بین می رود.

زاگرس پاتوق: خواسته تمام مردم ایران اسلامی همین امر است همچنین مردم لرستان همچنین مردم بروجرد، ولی آیا خود شما اجازه داده اید چنین جوی حداقل در بروجرد حکم فرما شود؟ ظلم هایی که در سال های اخیر از مدیریت تنگ نظر لرستان به مردم بروجرد شد در نوع خود منحصر به فرد و غیر قابل بخشش هستند، مردم بروجرد بیصبرانه منتظر هستند که حرکتی مثبت و رو به جلو از سوی شما جهت خدمت و سازندگی در این شهر ببینند، آیا تا کنون بیمارستان های بروجرد ( بیمارستان های مربوط به دوران طاغوت) را از نزدیک دیده اید؟ سوال مردم بروجرد از شما این است: چه کاری برای آبادانی و سازندگی بروجرد کرده اید؟

 

***جناب استاندار شما چگونه می خواهید: در دل مردم این استان امید را زنده کنید در حالی که در دوران تیره و تار مدیریت شما لرستان به بیکارترین استان ایران تبدیل شد؟

***شما چگونه مدعی عدالت محوری هستید: در حالی که اوج بی عدالتی ها در لرستان در زمان شما به وقوع پیوست؟

***تا به حال از خود پرسیده اید: آیا مردم لرستان از من راضی هستند یانه، منظورمان از لرستان کل استان است شهرستان ها بخش هاو روستاهای بزرگ و کوچک لرستان؟

آیا به نظر خودتان مردم لرستان برای شما دعای خیر هم می کنند؟

/ 3 نظر / 22 بازدید
ترانه مهر بروجرد

سلام وب شما را با افتخار لینگ کردم . تشریف بیارتا همراه و هم دل شویم . پیروز و سربلند باشید.ترانه مهر بروجرد.

ترانه مهر بروجرد

سلام وب شما را با افتخار لینگ کردم . تشریف بیارتا همراه و هم دل شویم . پیروز و سربلند باشید.ترانه مهر بروجرد.

ترانه مهر بروجرد

سلام وب شما را با افتخار لینگ کردم . تشریف بیارتا همراه و هم دل شویم . پیروز و سربلند باشید.ترانه مهر بروجرد.