داستان تکراری آنژیوگرافی بروجرد

وبلاگ داودوندی به مناسبت افتتاح دوباره آنژیوگرافی بروجرد مطلب زیبایی به همراه تصاویر شهاب قانعی از راه‌اندازی این دستگاه در بروجرد دارد که در ادامه شما را به خواندن آن دعوت می‌کنیم:


ورود دستگاه آنژیوگرافی به بروجرد در ده سال قبل( سال 1381) منتظر بقیه عکسها از افتتاح ده سال قبل در این سایت باشیدآنژیو گرافی بروجرد

ده سال قبل و ده سال بعدش!عکس های کاملا اختصاصی از آقای شهاب قانعی

فرهاد داودوندی- بروجرد: ده سال قبل راننده آن تریلی که دستگاه آنژیوگرافی بروجرد را در میان هلهله و سر و صدای فراوان وارد بروجرد کرد، هیچگاه فکر نمی کرد که مسیر گمرک ترخیص دستگاه آنژیوگرافی تا بروجرد را اگر با سرعت لاک پشت هم می آمد، برای ما بروجردی ها فرق آنچنانی نداشت!!!

آن راننده بنده خدا، با دیدن اسپند دود و مردان بلندگو به دست و کسانیکه به راننده فرمان می دادند، حتما احساس می کرده که قرار است بلافاصله بیماران بروجردی و بیماران شهر های اطراف روی تخت آنژیوگرافی بروجرد دراز به دراز بکشند!!!


اگر آن راننده زنده است خدا نگهدارش باشد و اگر بعد از دهسال که از آن روز می گذرد جان به جان آفرین تسلیم نموده، خدایش بیامرزد!

 بنده خدا فکر می کرده قرار است بروجردی ها سریعا از این دستگاه استفاده کنند، حتما برای رساندن آن دستگاه به ما بروجردی ها در جاده ها گاز ماشینش را گرفته و چند بار هم از دست پلیس راه بخاطر سرعت بالا جریمه شده که دستگاه را هر چه سریعتر به بروجرد برساند!!!

بنده خدا اگر می دانست که قرار است ده سال، بله ده سال یک دستگاه آنژیوگرافی در بروجرد خاک بخورد، مطمئنا با سرعت لاک پشت تریلی اش را به سمت بروجرد می آورد!

به هر حال دستش درد نکند که دستگاه آنزیوگرافی را ده سال زودتر برای ما بروجردی ها آورد!!!

ده سال پیش در میان بگو و بخند، دستگاه آنژیوگرافی رونمائی شد، اما هیچگاه استفاده نشد.

آنروز که دستگاره آنژیوگرافی وارد بروجرد شد، اگر در زایشگاه بیمارستان پنجاه تختخوابی همزمان نوزادی به دنیا آمده باشد، هم اکنون آن نوزاد کلاس چهارم مدرسه است!!!

 البته خوشحالیم که برای دومین بار این دستگاره رونمائی شد، فقط امیدواریم که این بار واقعا از این دستگاه استفاده بشود و بیماران بروجردی به جای رفتن به شهر های دور و نزدیک، بتوانند در شهر خود توسط پزشکان کاربلد آنژیوگرافی شوند!  امیدواریم!!!
/ 0 نظر / 18 بازدید