دستگیری عوامل قتل طلافروش بروجردی/ پای پسر در قتل پدر باز شد

به گزارش زاگرس پاتوق به نقل از فارس از بروجرد، مهدی پورغلامحسین ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت: سوءقصد به این شهروند بروجردی حدود ساعت 22 شب یکشنبه هفتم اردیبهشت ماه درب منزل وی در خیابان بهار انجام شد.

وی خاطر نشان کرد: لحظاتی پس از وقوع حادثه، اکیپ مجهزی از پلیس آگاهی و پیشگیری نیروی انتظامی این شهرستان در محل حادثه حاضر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه مقتول به همراه پسرش مورد این سوء قصد واقع شده بودند، توضیح داد: پس از انتقال مجروحین به بیمارستان، به دلیل شلیک گلوله به اعضای حیاتی نامبرده و شدت جراحات وارده، در اتاق عمل جان باخت.

وی جراحات وارده به پسر مقتول را از ناحیه پا و سطحی برشمرد.

این مسئول تصریح کرد: پس از بازبینی دوربین مغازه طلافروشی این شخص با توجه به عدم وقوع سرقت وجه نقد و طلاجات مغازه، انتقام جویی شخصی در این سوء قصد محرز شد.

پورغلامحسین بیان داشت: از شب وقوع حادثه به پسر بزرگ مقتول مظنون شده و به همراه چند مظنون دیگر، آنان را به پلیس آگاهی شهرستان بروجرد انتقال دادند.

وی توضیح داد: به منظور انجام تحقیقات تکمیلی و یافتن عوامل اصلی قتل، مظنونین در همان شب آزاد شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه شایعه‌های زیادی در این زمینه در سطح شهر بروجرد وجود داشت، تصریح کرد: ماموران نیروی انتظامی این شهرستان با بی‌توجهی به این شایعات، تحقیقات گسترده‌ای را در این زمینه انجام دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد تاکید کرد: عصر دیروز پنج مظنون این قتل دستگیر شدند که یکی از عوامل اصلی آن در بین دستگیر شدگان حضور داشت.

پورغلامحسین از شناسایی دیگر عامل این قتل خبر داد و گفت: این فرد نیز تحت پیگرد قرار داشته و به‌زودی دستگیر می‌شود.

وی با تکذیب اختلافات صنفی و طایفه‌ای، علت وقوع این قتل را اختلافات خانوادگی عنوان و تصریح کرد: فرزند مقتول با اجیر کردن دو نفر و دادن وعده 500 میلیون ریالی نقشه آن را ترتیب داده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجرد با اشاره به اینکه فرزند مقتول در بازجویی‌های به عمل آمده، به شدت ابراز پشیمانی کرده است، علت این قتل را انگیزه مالی عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: تمکن مالی پدر موجب شده بود، فرزند پسر وی به طمع دستیابی به ثروت پدرش، اقدام به این کار کرده و با اجیر کردن دو نفر، نقشه قتل وی را اجرایی کرده است.


/ 1 نظر / 18 بازدید
سعید روزبهانی

با سلام چرا حضور استاد لوریس چکناواریان را در بروجرد پوشش خبری ندادید؟