حراست از دستاودهای انقلاب وظیفه همگان است (رئیس امور بانوان بروجرد)

رییس کمیسیون امور بانوان شهرستام بروجرد گفت: همه باید با هر سلیقه و گرایشی، از دستاوردهای گرانبهای انقلاب اسلامی که حاصل جهاد بزرگ نشات گرفته از اندیشه های بلند امام راحل بود، حراست نماییم.
" اعظم همتی" روز شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: نهضت امام خمینی(ره) تبلور خواسته های دینی و تاریخی ملت ایران بوده است.
وی اظهار داشت: امام خمینی (ره) با تفسیر روشنی از متن دین، نظامی را پایه ریزی کرد که بسیاری از صاحب نظران برجسته ی جهانی را به شگفتی واداشت.
وی تصریح گرد:ضروری است همه ما بویژه نسل جوان اندیشه های رهبر فقیدانقلاب اسلامی را در مقاطع مختلف بازخوانی نماییم و از آنها در حل مسایل و مشکلات کمک گیریم.
به گفته وی نهضت بزرگ امام خمینی(ره) حرکتی بی بدیل در طول تاریخ معاصر بوده و امروز ایران اسلامی افتخارات خود را مرهون جهاد و اندیشه ی حضرت امام خمینی(ره) می داند. وی با اشاره به بیست و یکمین سالروز ارتحال حضرت امام (ره) گفت: سالروز ارتحال امام خمینی (ره) از روزهای فراموش نشدنی است.
وی، افزود: امسال آیین تجلیل از خمینی کبیر باید با شکوه هر چه بیشتر برگزار شود تا دنیا بداند هیچ چیز نمی تواند این ملت را از خط و پیروی راه امام و شهدا دور نماید.
وی گفت: بانوان نیز امسال در کنار دیگر اقشار مختلف جامعه در گرامیداشت سالروز ارتحال امام راحل با شکوه خاصی در صحنه حضور خواهند یافت.
/ 0 نظر / 7 بازدید