صنایع نیمه تمام جان دوباره می‌گیرد/ سهم بروجرد را مشخص کنید

به گزارش زاگرس پاتوق: هلدینگ‌های اقتصادی وابسته به وزارتخانه‌ها و نهادها با هدف افزایش سرمایه‌گذاری و فعال کردن صنایع نیمه فعال وارد عرصه اقتصادی لرستان شدند. علی هادی چگینی، معاون برنامه‌ریزی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: از آنجا که به دستورهوشنگ بازوند،استاندار بحث تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری دراستان با هدف کاهش نرخ بیکاری در اولویت نخست برنامه‌های توسعه لرستان قرارگرفته،هلدینگ‌های اقتصادی (شرکت‌های مادر که شرکت‌های کوچک زیر مجموعه خود را هدایت می‌کنند)مانند ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، شستا و قرار گاه خاتم الانبیا(ص) وارد کار شده‌اند. در این راستا جلسات هفتگی با آنان برای چگونگی کمک به اقتصاد لرستان برگزار می‌شود. وی با اشاره به این که نرخ بیکاری در لرستان 5/2 برابر میانگین کشوری است، افزود:این در حالیست که 75 تا 80 درصد 2500 طرح عمرانی در دست ساخت این استان پیشرفت 20 تا 30 در صدی دارند و در صورت تکمیل این طرح‌ها زمینه اشتغال صدها نفر فراهم می‌شود.

منبع: روزنامه ایران

علی هادی چگینی فردیست که در تقسیم نا عادلانه بودجه استان و ظلم به مردم بروجرد نقش بسیاری داشته و  با وجود چنین شخصی در استان داری لرستان:

آیا بروجرد سهمی در برنامه های توسعه استان فعلی لرستان دارد؟

آیا قرار است در این طرح هم مانند  تقسیم نا عادلانه بودجه به بروجرد ظلم شود؟

نمایندگان بروجرد باید برای رونق بخشیدن به صنعت شهر با شرایط به وجود آمده هوشیار باشند تا حق مردم این شهر را امثال چگینی تنگ نظر بالا نکشند.


/ 0 نظر / 18 بازدید