آرامش و ثبات و امنیت کشور مرهون خون شهدا است

سرپرست فرمانداری شهرستان بروجرد گفت: آرامش و ثبات و امنیت موجود در کشور مرهون خون شهدا و نتیجه جانبازی و فداکاری آنها است.
به گزارش ایرنا " رضا آریایی" روز دوشنبه در نشست برنامه ریزی برگزای دومین یادواره شهید محمد بروجرد در فرمانداری این شهرستان افزود: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نباید محدود به روزهای خاص باشد بلکه باید از همه فرصتها برای معرفی ارزشهای دوران دفاع مقدس به نسل جدید تلاش کرد.
وی اضافه کرد: باید خاطرات وحوادث دوران هشت سال دفاع مقدس را به گونه ای برای نسل جدید بازسازی کنیم تا این افراد بدانند آرامش موجود در جامعه به قیمت قطره قطره خون شهدا به دست آمده است.
وی اظهار داشت: شهید محمد بروجردی افتخاری برای استان لرستان و چهره ای شاخص و بارز در دوران جنگ هشت ساله است که باید بتوانیم مراسمی در شان و حرمت ایشان و سایر شهدا برگزار نماییم.
آریایی تاکید کرد: باید از تمامی امکانات موجود برای بهتر برگزار کردن دومین یادواره شهید بروجردی استفاده کرد و ایشان را به عنوان الگویی مناسب برای جوانان معرفی کرد.
دراین نشست که باحضور فرماندهان انتظامی ونظامی وجمعی از مسوولان ادارات شهرستان بروجرد برگزار شد، برنامه ریزی درباره نحوه برگزاری این یادواره انجام شد.
دومین یادواره شهید محمد بروجردی، با محوریت سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج در آستانه فرارسیدن سالروز آزاد سازی خرمشهر 31اردیبهشت ماه جاری در باشگاه فرهنگی ورزشی گروه 24بعثت بروجرد برگزار می شود.
/ 0 نظر / 6 بازدید