شهروندان بروجردی از برگزاری مانور ارتقا امنیت اجتماعی راضی هستند

اجرای مانور ارتقا امنیت اجتماعی در سطح شهر بروجرد رضایت مردم این منطقه را از عملکرد پلیس بدنبال داشت.

به گزارش ایرنا یک راننده تاکسی دراین رابطه گفت: این طرح باید به صورت دائمی از سوی نیروی انتظامی اجرا شود زیرا که اخلال گران نظم اجتماعی از هر فرصتی برای مقاسد شوم خود استفاده می کنند.
" حسین روزبهانی " افزود:تنگ کردن عرصه براخلال گران نظم و امنیت مردم مورد پسند همه شهروندان می باشد.
به گفته وی بالارفتن سطح امنیت در جامعه باعث می شود افراد با روحیه بهتر به کارهای روز مره خود مشغول شوند.
وی اظهار داشت: ادامه این طرح در زمانهای مختلف باعث می شود رضایتمندی مردم از پلیس بیشتر شود.
یک مغازه دار بروجردی نیز گفت: مبارزه جدی با بی نظمی و مظاهر آن در سطح شهر توسط نیروی انتظامی عملی بسیار خوب است که همگی شهروندان از این طرح رضایت دارند.
" حمید مرزوقی" افزود: جمع آوری اراذل و اوباش از سطح شهر و پارکها و مبارزه جدی با تهیه و توزیع مواد مخدر از خواسته های به حق مردم است.
وی اظهار داشت: نیروی انتظامی بروجرد اینگونه طرحها را به صورت مداوم و جدی دنبال کند و مردم هم حمایت خود را از این نیروی خدوم ابراز خواهند کرد.
یک خانم کارمند نیز گفت: مبارزه مستمر و جدی پلیس با مزاحمین خیابانی احساس امنیت را در جامعه شهری بالا برده و جلوی بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی را می گیرد.
" مریم شیرویه" افزود: به عنوان یک شهروند بروجردی از پلیس برای اجرای طرح ارتقا امنیت تقدیر و تشکر می کنم.
وی اظهار داشت: پلیس با پشتکار دائم و مداوم ، بحث جمع آوری اراذل و اوباش و توزیع کنندگان مواد مخدر را از سطح پارکهای شهر ادامه دهد.
یک دانشجوی بروجردی نیز گفت: پلیس باید با اجرای مداوم طرح امنیت اجتماعی به آنهایی که نظم عمومی را بر هم می زنند و باعث سلب آسایش مردم به هر نحوی می شوند برخورد جدی کند.
" الهام شمسه" افزود: مردم باید با پلیس همکاری جدی داشته باشند و با گزارشات به موقع خود از بروز بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی جلوگیری کنند.
وی اظهار داشت: اجرای مانور ارتقا امنیت در سطح شهر بروجرد بسیار لازم و ضروری بود و به عنوان یک دانشجو از پلیس شهرستان تشکر می کنم.
امام جمعه شهرستان بروجرد نیز با اشاره به اجرای طرح امنیت اجتماعی افزود: برخورد با عوامل اخلال در اجتماع خواسته به حق و مطالبه اصلی و قانونی مردم است.
حجت الاسلام والمسلمین"حسن ترابی" افزود: متاسفانه در هر زمان که بحث اجرای این طرح از سوی نیروی انتظامی مطرح می شود ، عده ای تحت عنوان کارشناسی فرهنگی مداخله نموده و مانع اجرای طرح می شوند.
وی اظهار داشت: دولت ونظام تنها وظیفه اش رسیدگی به وضع اقتصادی جامعه نیست، بلکه رعایت شئون دینی ومسایل اجتماعی و رشد فضاهای اخلاقی برای ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی مردم نیز جزو وظایف دولت است.
امام جمعه بروجرد افزود: طرح امنیت اجتماعی نباید مقطعی باشد بلکه باید پایدار و مستمر باشد و این تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست بلکه دستگاه قضایی نیز باید وارد مرحله عمل شود.
به گزارش ایرنا مانور امنیت و اقتدار اجتماعی پلیس شهرستان بروجرد به مدت سه روز اواخر هفته گذشته اجرا شد.
/ 0 نظر / 7 بازدید