انتقاد امام جمعه بروجرد از مدیریت تنگ نظر

امام جمعه بروجرد: در دولت گذشته شاهد پیشرفت مناطق مختلف استان بودیم اما بی عدالتی ها و تنگ نظری های برخی مدیران مرکز استان مانع پیشرفت بروجرد شد

در بروجرد 6 سال پروژه مهمی به بهره برداری نرسید

(به واسطه مدیران تنگ نظر مرکز لرستان)

حجت الاسلام ترابی امام جمعه بروجرد ظلم های علوم پزشکی را بزرگترین ظلم و بی عدالتی در حق مردم بروجرد دانست و مدیر کل دانشگاه علوم پزشکی را مورد انتقاد قرار داد.

امام جمعه بروجرد همچنین در سخنانش گفت: بودجه ها در یکجا خرج میشود وقتی اعتراض میکنیم میگویند تفرقه افکنی نکنید.

حجت الاسلام والمسلمین ˈ حسن ترابیˈ روز پنجشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندار ویژه بروجرد افزود: جفا و بی عدالتی زیبنده جمهوری اسلامی و دولت برخواسته از این نظام نیست هر چند که هر نقطه ای که آباد شود از ایران اسلامی است اما نظام ما برگرفته از نظام علوی است و شاخصه نظام علوی نیز عدالت اجتماعی است.

وی با اشاره به اینکه اگر گلایه ای از نحوه توزیع امکانات در استان می شود می گویند وحدت ملی را مخدوش نکنید ، تصریح کرد: در شش سال اخیر پروژه های بزرگی در استان لرستان احداث و به بهره برداری رسید اما در اجرای طرح فرودگاه و راه آهن بروجرد برغم پیگیریهای مجدانه زمانی که دولت دستش در اعتبارات باز بود اقدامی صورت نگرفت.

وی مهمترین خواسته مردم این شهرستان از استاندار جدید لرستان را توزیع عادلانه اعتبارات و امکانات عنوان کرد.

حجت الاسلام ترابی افزود: در بخش صنعت همه صنایع این شهرستان خصوصی هستند و هیچ واحد صنعتی دولتی در این شهر وجود ندارد و 50درصد صنایع بروجرد به دلیل مشکل نقدینگی وبرخی سوء مدیریت غیرفعال هستند.

به گفته وی در سالهای گذشته نه تنها فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد نشده بلکه شاغلان نیز امنیت شغلی خود را از دست داده اند.

امام جمعه بروجرد از وضعیت بهداشت و درمان بروجرد نیز انتقاد کرد و گفت: بیمارستانهای این شهر قدمت100 ساله دارند و بیمارستان آیت الله بروجردی نیز با 50درصد پیشرفت فیزیکی در پنج سال اخیر در حال ساخت است و این در حالی است که از طرحهای مهرماندگار دولت قبل بوده است.

وی گفت: این بیمارستان به 15میلیارد تومان اعتبار برای ساخت و 16میلیارد تومان اعتبار برای تجهیزات نیاز است و این درحالی است که وضعیت بیمارستانهای بروجرد در حد بحران است.

وی ازاستاندار لرستان خواست با انتخاب فرماندار جدید و حمایت مدیران استانی در آینده شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر بروجرد باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخاب خوب و به جای استاندار لرستان به عنوان فردی مجرب و عمل گرا افزود: امید است با انتخاب این استاندار و فرماندار جدید بروجرد در راستای حل مشکلات استان و نیز شهرستان بروجرد اقدامات جدی صورت گیردو عقب ماندگیهای لرستان جبران و آهنگ توسعه سرعت بخشد.

وی افزود: باید از این ظرفیت ها استفاده و گامهای بلندی را راستای توسعه همه جانبه استان لرستان صورت گیرد.

در این آیین منوچهر فراقی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه بروجرد معرفی شد.


/ 2 نظر / 22 بازدید
مجید

حاجی آقا مواظب عواقب فرمایشات اختلاف افکن خودت باش چون بروجردی های عزیز حق دارند ازامکانات ملی درمجاورتشان مثل دانشگاه ملی ملایر *راه آهن ملایر *فرودگاه ملایر ....استفاده نمایند

مجید

حاجی آقا مواظب عواقب فرمایشات اختلاف افکن خودت باش چون بروجردی های عزیز حق دارند ازامکانات ملی درمجاورتشان مثل دانشگاه ملی ملایر *راه آهن ملایر *فرودگاه ملایر ....استفاده نمایند