بودجه خرم آباد 62 میلیارد و بروجرد 25 میلیارد تومان

اعلام جنگ استانداری لرستان به مردم بروجرد:

بودجه خرم آباد 62 میلیارد و بروجرد 25 میلیارد

روند ظالمانه تقسیم بودجه در لرستان که به صورت یک روال خصمانه توسط استانداری لرستان هرساله ادامه می یابد امسال وقاحت را به بدترین شکل ممکن به سر حد خود رسانده است.

در حالیکه بودجه خرم آباد 450 هزار نفری به حدود 62 میلیارد تومان رسیده است شهرستان مظلوم بروجرد تنها سهمش چیزی حدود 25 میلیارد تومان شده است.

وقاحت تقسیم بودجه در لرستان به معنی اعلام جنگ به شهر مظلوم ماست و دیگر کارد به استخوان زاگبلاگ‌ها رسیده است. بر این اساس هیچ توضیحی قابل قبول نبوده و هزینه اقدام متوالی و بی شرمانه استانداری لرستان و حامیان تفکر چنین تقسیم بودجه ای باید به پای همه نوشته و مسئولیت چنین اقداماتی نخست بر عهده شخص استاندار و در مراتب بعدی معاون برنامه ریزی، سیاسی، عمرانی و سرپرست خرم آبادی فرمانداری ویژه بروجرد است.

بی شک روال عادی پیگیری حقوق مردم این شهر از راه قانونی به جایی نمی رسد چرا که در طول چند سال اخیر زاگبلاگ‌ها از هر مسیر قانونی که امکان خاتمه دادن به چنین گستاخی وجود داشته استفاده نموده ولی هر بار استانداری لرستان را گستاخ و گستاخ تر نموده است.

چرا که آخرین تلاش زاگبلاگ‌ها مبنی بر جدا نمودن بودجه فرمانداری‌های ویژه از استانداری‌ها توسط عده‌ای در مجلس به چالش کشیده شد.

 

/ 5 نظر / 15 بازدید
ملايري

اي جون - عشق ميكنم هميشه به خرم اباديها و ملايريها حسودي ميكيند و اينطوري داريد سكته ميكنيد . خدا بدتر سرتون بياره

mmamad

bro gozo zag blag ridi

خرم ابادي

دمت گرم اقاي ملايري واقعا خوب اينارو شناختي

خرم ابادي

دمت گرم اقاي ملايري واقعا خوب اينارو شناختي

خرم ابادي

حالا كه فهميديد استانداري اعلان جنگ كرده چه كاري مي خواين بكنين نه كه خيلي شجاع ودلاور تشريف دارين